Który lakier do paznokci jest najtrwalszy

Każda kobieta chciałaby mieć paznokcie mocne niczym diament. Jednak nie każda z nas ma czas, aby wykonać trwałe paznokcie hybrydowe. Lakier hybrydowy do paznokci zapewnia trwałość na około 3 tygodnie. Po tym czasie, należy paznokcie odświeżyć.

Panie, które stawiają na klasykę, posiłkują się najwyższej jakości lakierami klasycznymi. Bardzo dobrej jakości są lakiery do paznokci marki Cosmetics Zone serii Color Lacquer z lakieryhybrydowe.pl .
Każdy jeden produkt tego wydania to niesamowicie trwały lakier do paznokci, o porównywalnym efekcie do hybrydy. Są to zdecydowanie najlepsze lakiery do paznokci na rynku.
Aby maksymalnie zwiększyć ich wytrzymałość nakładamy specjalną bazę Serum Base. Jest to kompleksowa odżywka do regeneracji płytki paznokciowej z olejkiem arganowym i witaminą E.

Rewelacyjnie sprawdza się w przypadku kruchych i łamliwych paznokci.

Następnie możliwe jest nałożenie wybranego koloru tej samej serii. Gama kolorystyczna sięga aż 25 kolorów, najbardziej popularnych odcieni hybryd. Począwszy od bieli, przez czerwienie, błękity, zieleń aż po drapieżną czerń. Powłoka lakieru jest niezwykle odporna na czynniki mechaniczne. Dzięki temu jest to lakier do paznokci trwały jak hybryda.
Za sprawą swojej kremowej konsystencji produkt nie zalewa skórek. Intensywność koloru jest niezwykle głęboka ze względu na mocną pigmentację. Ta innowacyjna formuła zapewnia niezawodną trwałość i wysoki połysk. Dzięki konkurencyjnej elastyczności lakier nie odpryskuje i mocno trzyma się podłoża.
Aby jednak zapewnić domowy manicure na najwyższych standardach dodatkowo można skorzystać z Extreme Top Gel, który pełni funkcję nabłyszczacza. Jest to kolejny trwały lakier do paznokci bez lampy. Nie wymaga on bowiem stosowania naświetlenia UV/LED, dlatego aplikacja jest bajecznie prosta i każdy jest w stanie się z nią uporać. Kolor jest maksymalnie nabłyszczony oraz zabezpieczony. Co jest też ważne, chroni dana barwę przed przebarwieniami. Jego gładkie wykończenie uzupełnia pełny manicure o detale. Wówczas możemy cieszyć się perfekcyjnymi paznokciami bardzo długo, bo aż około tygodnia!
Czas schnięcia lakierów tego wydania jest zaskakująco szybki, dlatego nie musimy długo czekać na pożądany efekt końcowy.

Paznokcie prezentują się porównywalnie z metodami żelowymi.

Można także pokusić się o lakier do paznokci z efektem UV. Wówczas taka stylizacja „świeci” w tym też świetle. Takie trendy skradają serca kobiet, a nawet i mężczyzn…
Istotne jest, aby w celu zachowania najwyższych standardów i trwałości wykonanej stylizacji korzystać z jednej marki i serii kosmetyków. Bowiem są one tak stworzone, aby uzupełniały się wzajemnie. Co ważne, nie są szkodliwe dla paznokci. Można powiedzieć iż wręcz przeciwnie, gdyż dodatkowo je odżywiają. Jest to wspaniała alternatywa dla kobiet które cenią sobie zdrowie, pielęgnację oraz upiększanie paznokci jednocześnie. To idealne połączenie, które dogodzi różnym gustom ze względu na swoją różnorodność.

You may also like...